Рік дитячої творчості

Харківської міської ради»

______________/ І.О.Крівошеєва

ЗАХОДИ

по проведенню роботи в межах державного проекту

«2013 -  рік дитячої творчості»

комунального закладу«Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 266 комбінованого типу Харківської міської ради»

Термін

виконання

Відпові-дальні

Організаційна     робота

1.1

Видати наказ «Про проведення роботи з дітьми та батьками в межах державного проекту «2013- рік дитячої творчості» та познайомити співробітників у дошкільному навчальному закладу № 266 з його змістом під час наради при завідувачі.

До 03.04.2013

1.2

Провести міні-педагогічну раду, під час якої розглянути питання проведення роботи з дітьми, батьками щодо реалізації завдань в межах державного проекту.

До 05.04.2013

1.3

На нарадах при завідувачі розглядати питання щодо проведення різних форм роботи з метою реалізації проекту.

1.4

Контролювати проведення роботи з дошкільниками, батьками, педагогами  в межах в межах державного проекту «2013 - рік дитячої творчості»  дошкільному навчальному закладу

№ 266.

1.5.

Здійснити узагальнення, систематизацію нормативно-правового забезпечення проведення державного проекту 2013 - рік дитячої творчості».

Інформаційне забезпечення

2.1.

У методичному кабінеті організувати спеціальну тематичну виставку різноманітних матеріалів, що будуть розроблені в межах проекту, де зібрати методичні матеріали, тематичні фото, плани заходів тощо.

2.2.

Створити сторінку сайту, де розмістити план заходів та спеціальні матеріали в межах  державного проекту  «2013 - рік дитячої творчості» та постійно підтримувати ресурс, заповнюючи його  необхідною інформацією.

До

03. 04. 2013

2.3.

У методичному календарі вміщувати робочу інформацію про хід проведення та спеціально сплановані заходи  щодо реалізації завдань державного проекту «2013 - рік дитячої творчості» в межах дошкільного навчального закладу № 266.

2.4.

Створити тематичний стенд для педагогів та батьків, де розмістити змінні методичні та інформаційні матеріали про хід  роботи «2013 - рік дитячої творчості» в Україні.

2.5.

Ввести в план роботи з самоосвіти нормативно- правові документи з питань реалізації державного проекту «2013 - рік дитячої творчості».

Робота з педагогічними кадрами

3.1.

Організувати роботу щодо ознайомлення з нормативно-правовими документами з питань реалізації державного проекту «2013 - рік дитячої творчості».

3.2.

Проводити консультативну роботу з вихователями з метою набуття ними компетентністю щодо проведення роботи з дошкільниками з питань реалізації державного проекту «2013 - рік дитячої творчості».

3.3.

Створити умови для проведення обміну досвідом між вихователями з питань реалізації державного проекту «2013 - рік дитячої творчості».

3.4.

Залучити вихователів до проведення заходів по дошкільному навчальному закладу № 266 у межах реалізації державного проекту «2013 - рік дитячої творчості».

3.5.

Запланувати на 2013/2014 навчальний рік систему роботи з педагогами семінар, практикум з метою висвітлення питань впровадження інноваційних педагогічних технологій, державних та авторських програм, основна мета яких створення умов для розвитку творчої особистості.

3.6.

Провести виставки посібників, ЕПД, методичної літератури, присвячених розвитку творчої особистості.

3.7.

Запросити викладачів ХГПА до участі в майстер-класах, присвячених питанню організації умов для розвитку творчої особистості.

3.8.

Провести роботу в педагогічному колективі з метою виявлення, моделювання, вивчення та розповсюдження ефективного педагогічного досвіду серед педагогів дошкільного навчального закладу № 266 з питання розвитку творчої особистості.

3.9.

Проводити роботу з молодими спеціалістами з питання розвитку творчої особистості.

Робота з дошкільниками

4.1.

Здійснити діагностику здібностей дошкільників та проводити поглиблену індивідуальну роботу з обдарованими дітьми

4.2.

Проводити інтегровані заняття, міні-заняття, пропонувати дітям приймати активну участь у різних формах роботи з освітньої лінії «Дитина у світі культури» нової редакції Базового компоненту дошкільної освіти.

4.3.

Організувати спеціальну діяльність, спрямовану на інтегративний підхід до впровадження в систему роботи з дітьми адаптованої до умов дошкільного навчального закладу № 266 інноваційної педагогічної технології ТРВЗ   Г.Альтшуллера.

4.4.

Поповнити в усіх вікових групах спеціально створені осередки, що дозволяють проводити поглиблену роботу щодо розвитку творчості та креативності дошкільників (творчі ігри, театралізо-вана діяльність, ручна праця, самостійна художня діяльність).

Робота з батьками

5.1.

Ознайомити батьків під час загальних та групових батьківських зборів з матеріалами щодо проведення роботи в межах державного проекту «2013 - рік дитячої творчості» в Україні.

5.2.

Своєчасно повідомляти батьків про форми роботи, що плануються для проведення в межах державного проекту «2013 - рік дитячої творчості».

5.3.

Створити умови для участі батьків у спільних творчих проектах, виставках, вернісажах та театральних постановках.

Вихователь- методист Кузьменко О.О.

Дитяча творчість починається зі звичайних кольорових фломастерів та чистого аркушу паперу на якому можуть з`явитися найрізноманітніші цікавинки.

Музика не лише допомагає створити настрій, вона дозволяє навчитись танцювати і передавати в русі свої емоції.

Творчість ніколи не може закінчитися поки в дитячих очях є вогник зацікавленості. Вона каже нам допобачення, до наступного заняття.

Творчість починається з цікавої дитячої книжки,

яскравих ілюстрацій та вмілих рук, які без допомоги чарівної палиці можуть перетворити кольоровий папір та олівці на рогіз. Саме з такої цікавинки починається творчість дитини, яка, узявши до рук рогіз перетворюється на маленьке жабеня.

Виставка осінніх робіт дововижне перетворення пані Тикви.

Жовтень 2013

/pnbsp;nbsp;nbsp; /p centerraquo;. left